Podsumowanie konkursów matematycznych

W roku szkolnym 2016/2017 nasi uczniowie brali udział w licznych konkursach matematycznych. 14 czerwca 2017 roku odbyło sie uroczyste podsumowanie tych konkursów. Nie brakowało również sukcesów.

Patrycja Piwko z kl.II została laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Orzeł matematyczny". Otrzymała również wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" w kategorii "Żaczek". W tej kategorii bardzo dobry wynik uzyskał również Albert Koprowski z klasy II.

W konkursie matematycznym "Szpak" laureatem został Hubert Malinowski z klasy VI.

Odbył sie również Szkolny Konkurs Matematyczny "Potyczki matematyczne" w którym uczniowie klas IV - VI chętnie uczestniczyli. W nagrodę za udział dostali dyplomy oraz nagrody książkowe.

Za przygotowanie uczniów, jak i koordynację konkursów, odpowiedzialne były pani. M. Wolska oraz A. Gozdek.

Uczniom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opublikowano: 14 czerwca 2017 10:15

Zdjęcia: