1% podatku dla SP Pasieki

1% podatku - to wsparcie bazy dydaktycznej szkoły i uzdolnionych uczniów.

 Szkoła  Podstawowa w Pasiekach  w ramach współpracy z Fundacją Studencką Młodzi-Młodym otrzymała w styczniu 2019r.  862,29zł  pozyskanych z 1% podatku za 2017r.

 Podobnie jak w ubiegłym roku podjęta została decyzja o przeznaczeniu większej części otrzymanej darowizny na wsparcie i uhonorowanie najzdolniejszych uczniów z naszej szkoły poprzez zorganizowanie stypendium naukowego. Warunki otrzymania stypendium spełniło 7 uczniów, którym serdecznie gratulujemy osiągnięć i mamy nadzieję, że nie spoczną na laurach. Wierzymy, że akcja zyska uznanie w środowisku i stanie się motywacją dla innych. Z pozostałych środków  zakupione zostały  zabawki i klocki dla dzieci z kl 0 na sumę 162,29 

Dziękujemy  FSMM za owocną współpracę, która co roku przynosi  wymierne korzyści. Przekazywane szkole fundusze pochodzące z 1% podatku zawsze są wymierną korzyścią dla szkoły i uczniów.

Prosimy również wszystkich sympatyków szkoły rozliczających się z Urzędem Skarbowym o dalsze przekazywanie 1% podatku na rzecz naszej placówki.Podczas wypełniania PIT wystarczy  wpisać KRS : 0000270261 oraz  cel szczegółowy SP w Pasiekach 3304

Dokładne dane na wizytówce.

Za wsparcie z góry dziękujemy: dyrektor, nauczyciele i społeczność uczniowska. 

Z odpisu podatku za 2015, 2016,2017 rok ufundowane były stypendia i zakupiono pomoce dla przedszkola- samochodziki, klocki.Zakupiono również pomoce do j. angielskiego i muzyki:radioodtwarzacz i głosniki.

Za 2014 rok zakupiono :Miasteczko ruchu drogowego - znaki do przeprowadzania egzaminu na kartę rowerową.


     

oke krakow