1% podatku - to wsparcie bazy dydaktycznej szkoły i uzdolnionych uczniów.

Szkoła  Podstawowa w Pasiekach  w ramach współpracy z Fundacją Studencką Młodzi-Młodym otrzymała w styczniu 2017r.  874,43zł  pozyskanych z 1% podatku.

W tym roku podjęta została decyzja o przeznaczeniu większej części otrzymanej darowizny na wsparcie i uhonorowanie najzdolniejszych uczniów z naszej szkoły poprzez zorganizowanie stypendium naukowego. Warunki otrzymania stypendium spełniło pięciu uczniów, którym serdecznie gratulujemy osiągnięć i mamy nadzieję, że nie spoczną na laurach. Wierzymy, że akcja zyska uznanie w środowisku i stanie się motywacją dla innych. Z pozostałych środków  zakupione zostały pomoce dydaktyczne do nauki języka angielskiego, oraz muzyki w postaci m.in. nowego radioodtwarzacza.

Dziękujemy  FSMM za owocną współpracę, która co roku przynosi  wymierne korzyści. Przekazywane szkole fundusze pochodzące z 1% podatku zawsze są sporym zastrzykiem, który umożliwia doposażenie naszej szkoły w pomoce dydaktyczne, lub tak jak w tym roku, inwestycję w ucznia.

Prosimy również wszystkich sympatyków szkoły rozliczających się z Urzędem Skarbowym o dalsze przekazywanie 1% podatku na rzecz naszej placówki.Podczas wypełniania PIT wystarczy  wpisać KRS : 0000270261 oraz  cel szczegółowy SP w Pasiekach 3304

Dokładne dane na wizytówce.

Za wsparcie z góry dziękujemy: dyrektor, nauczyciele i społeczność uczniowska.